Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Słupek boczny Classic II SB-400 L/P

Słupek boczny SB Classic 400 L/P

Wysoka szafka z półkami o regulowanej wysokości w górnej i dolnej części tworzy kompaktową jednostkę konstrukcyjną charakteryzującą się ergonomicznym cięciem zapewniającym wygodne trzymanie drzwi. W dwóch wersjach kolorystycznych. Pod względem wzorniczym uzupełnia koncepcję Classic II, nadającą się do wyposażenia całej łazienki w ideę praktyczności i minimalizmu.


Seria Classic II

Klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu

Projektując meble łazienkowe Classic II designer ucieleśnił potrzebę połączenia prostoty i funkcjonalności w jednej formie. Oszczędne linie zewnętrze podkreślone lekkim w formie uchwytem przetłoczonym we froncie określają minimalistyczny kształt szafek.

Koupelnový nábytek Classic II

Szeroki wybór rozmiarów

Seria Classic II obejmuje umywalki od najmniejszych dedykowanych do toalet aż po rodzinne umywalki podwójne. Do wszystkich rozmiarów dobierzesz stylowo dopasowane szafki w czterech wariantach kolorystycznych.


Koupelnový nábytek Classic II

Przemyślany podział wewnętrzny

Każdy model szafki Classic II został tak zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną przystrzeń do przechowywania przy zachowaniu kompaktowego kształtu, który zajmie minimalną ilość miejsca w łazience. Dodatkowo największy model z podwójną szafką wyposażony jest w niską szufladę wewnętrzną, w której pochowasz drobne akcesoria i małe kosmtyki.


Koupelnový nábytek Classic II

Warianty kolorystyczne do wyboru

Aby meble Classic II można było skutecznie dopasować do każdej łazienki przygotowaliśmy je w dwóch zestawieniach kolorystycznych: biały/biały, biały/szary.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer. x gł.x wys.): 40 x 26 x 160 cm
  • materiał: impregnowana płyta MFPB i MDF
  • wariant: L/R 
  • kolorystyka: biały/biały, biały/szary
  • gwarancja: 5 lat

Wysoka szafka wyposażona jest w półki o regulowanej wysokości w górnej i dolnej części. Opcja lewa lub prawa zależy od strony, po której znajdują się zawiasy. Wysokiej jakości zawiasy zapewniają powolne zamykanie drzwi. Dostawa w stanie zmontowanym wraz z zestawem montażowym (śruby, zawiasy, zaślepki). Szafka montowana jest na ścianie.
Dla kompleksowego rozwiązania i harmonii projektowej łazienki zalecamy połączenie kolumny bocznej z innymi produktami konceptu Classic II.

5 lat gwarancjiKonceptyL/R wariantImpregnacja przeciw wilgoci
Słupek boczny Classic II SB-400 L/P

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000001472 400x260x1600 mm Słupek łazienkowy wiszący SB 400 CLASSIC II L biały/biały 1 882
X000001474 Słupek łazienkowy wiszący SB 400 CLASSIC II P biały/biały 1 882
X000001473 Słupek łazienkowy wiszący SB 400 CLASSIC II L biały/szary 1 882
X000001475 Słupek łazienkowy wiszący SB 400 CLASSIC II P biały/szary 1 882

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania