Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Prysznic

Redukcja syfonowa 40/50

Redukcja syfonowa

Połączenie syfonu z rurą kanalizacyjną o różnej wielkości.


Seria

Bez syfonu żaden brodzik prysznicowy nie mógłby pełnić swojej funkcji odprowadzania wody podczas korzystania z prysznica. Ponieważ brodzik stanowi wbudowaną na stałe część łazienki, należy wybierać tylko te odpływy, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów i wytrzymają naprawdę długo.

Syfony do brodzików RAVAK Basic, Standard i Professional mają średnicę 90 mm i zapewniają odpływ 30 l wody na minutę. Umożliwia to ich wykorzystanie także w kabinie prysznicowej z panelem do hydromasażu. Wszystkie syfony do brodzików RAVAK można czyścić z zewnątrz, co jest podstawowym warunkiem ich zastosowania w brodzikach instalowanych „na stałe”. Syfony Standard i Professional różnią się rodzajem materiału, z jakiego wykonano osłonę syfonu. Syfon Professional jest wyposażony w osłonę metalową, podczas gdy syfon Standard ma osłonę pochromowaną, wykonaną z tworzywa sztucznego. Do głębokich brodzików z siedziskiem Sabina oferujemy syfon Sabina z otworem na syfon i przelew o średnicy 52 mm. Odpływ wody z brodzika jest sterowany za pomocą tzw. systemu ClickClack (naciskając syfon, powoduje się zatrzymanie odpływu, ponownie naciskając – jego otwarcie).

Dostateczna objętość odpływu
Syfony RAVAK są w stanie odprowadzić co najmniej 30 litrów wody na minutę. Oznacza to, że poradzą sobie także w kabinie prysznicowej wyposażonej choćby w panel do hydromasażu.

Łatwe do czyszczenia
Dobra dostępność i łatwość czyszczenia syfonu ma zasadnicze znaczenia dla Państwa spokoju i długotrwałej funkcjonalności. Nie muszą się Państwo obawiać, że syfon się zanieczyści i konieczne będzie wzywanie fachowca.

Do każdego modelu brodzików RAVAK
Syfony RAVAK są dostępne w trzech rodzajach. Gwarantuje to, że do każdego modelu brodzika znajdą Państwo odpływ, który najlepiej będzie spełniać Państwa wymagania.

Informacje techniczne

  • średnica 40 / 50
  • materiał: tworzywo
  • kolor: biały

Redukcja syfonowa niweluje różnicę między średnica 40 a 50 mm. Odpowiednia do wszystkich syfonów RAVAK. Do czyszczenia i dezynfekcji syfonu i kanalizacji zalecamy RAVAK TurboCleaner.

2 lata gwarancji
Redukcja syfonowa 40/50

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X01304 Redukcja syfonowa 40/50 14,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.