Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

SB Chrome 350

Słupek boczny SB Chrome 350

Szafka w orientacji pionowej sprawdzi się nawet w małej łazience. Przestronne półki pomieszczą wszystko co niezbędne w łazience. Utrzymanie porządku ułatwia podział wnętrza szafki na trzy półki.

Seria Chrome

Dopracowany styl

Meble łazienkowe i lustra Chrome zostały tak zaprojektowane, aby uzupełniać wszystkie rozmiary i warianty umywalek z tej samej kolekcji. Elementem jednoczącym pozostaje czysty styl owalnego detalu i bezkompromisowa jakość materiałów.

Meble łazienkowe Chrome

Mnogość rozmiarów

Asortyment szafek Chrome rozpoczyna się od wielkich szafek z podwójną szufladą, przez szafki zalecane do klasycznych umywalek w trzech rozmiarach, a kończąc na szafkach pod małe umywalki, które są stosowane najczęściej w toaletach. Chrome jest idealnym rozwiązaniem dla osób planujących urządzenie czystej w kształcie i schludnej łazienki.


Meble łazienkowe Chrome

Profesjonalne opracowanie

Szafki podumywalkowe i słupki boczne Chrome produkowane są z głęboko impregnowanego materiału, który jest odporny na działanie wilgoci w agresywnym środowisku łazienki. Wyposażone są w wysokiej jakości elementy metalowe i zaprojektowane z praktycznie zorganizowanym wnętrzem.


Meble łazienkowe Chrome

Dwa różne wzory

Ponieważ umywalki z serii Chrome dostępne są w dwóch różnych wzorach (podzielone w zależności od materiału na ceramiczne i konglomeratowe) możesz dopasować do nich odpowiednie szafki. Wybierz minimalistyczną szafkę o prostej linii lub szafki łazienkowe z zaokrąglonymi frontami, które swą linią bezpośrednio nawiązują do owalnego detalu charakterystycznego dla designu całego konceptu Chrome.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer. x gł.x wys.): 35 x 37 x 120 cm
  • materiał: impregnowana płyta MFPB i MDF
  • wariant: L/R wariant
  • kolorystyka korpusu: biały połysk, cappuccino
  • kolorystyka drzwiczek: biały połysk
  • gwarancja: 5 lat

Boczny słupek SB 350 Chrome podzielony jest na część górną i dolną w stosunku 2/3 do 1/3. W górnej części znajdują się dwie szklane półki, a w dolnej tylko jedna. Produkt jest zmontowany i gotowy do zawieszenia na ścianie.

5 lat gwarancjiKonceptyImpregnacja przeciw wilgoci
SB Chrome 350

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000000542 350 x 370 x 1200 SB 350 Chrome L biały/biały połysk 1 378
X000000966 SB 350 Chrome L cappuccino/biały 1 378
X000000543 SB 350 Chrome P biały/biały połysk 1 378
X000000967 SB 350 Chrome P cappuccino/biały 1 378

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.
Produkt z dekorem StripOnyx dostępny do wyczerpania zapasów.

Dane do pobrania

56,2 MB