Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Kaseta R-box Horizontal, zalecana do baterii podtynkowych

KASETA R-BOX DO BATERII PODTYNKOWYCH Z KOLEKCJI ESPIRIT I ELEGANTA

RB 07D.50
Kaseta instalacyjna do minimum obniża ryzyko uszkodzenia baterii podtynkowej w trakcie montażu lub obkładania płytkami ściany. Prace instalacyjne są przy tym mniej uciążliwe i przebiegają dużo szybciej. Box z tworzywa sztucznego chroni wewnętrzne elementy baterii zainstalowane w ścianie, umożliwiając lepsze przygotowanie pionowych płaszczyzn i ułatwiając pracę glazurnikom.


Seria

Prosta i precyzyjna instalacja baterii podtynkowych

Uniwersalny system R-box zabudowany w kasecie z tworzywa sztucznego chroni wewnętrzne elementy baterii zainstalowane w ścianie, umożliwiając lepsze przygotowanie pionowych płaszczyzn i ułatwiając pracę glazurnikom. System pozwala na instalację zewnętrznych elementów baterii już po zakończeniu prac budowlanych, unikając w ten sposób porysowania i uszkodzenia baterii.

Uproszczona instalacja
R-box upraszcza i przyspiesza osadzenie baterii podtynkowej, jednocześnie gwarantując precyzyjną i czystą instalację.

Niezależnie od materiałów ściany
Możliwość instalacji w ściankach z karton-gipsu i tradycyjnych.

Jest kompatybilny
Zgodność ze wszystkimi konwencjonalnymi systemami rurociagów (PP-R, miedź, plastik).

Informacje techniczne

  • rozmiary: montaż na głębokości 60 mm
  • zalecana: do baterii podtynkowych z kolekcji Espirit ES 065.00.O2.RB07D+S., ES 068.00.O3.RB07D+S. a Eleganta EL 065.00.O2.RB07D+S., EL 068.00.O3.RB07D+S.
  • montaż: bardzo prosty i bezpieczny
  • instalacja: do ścian z karton-gipsu lub do klasycznych murowanych
  • gwarancja: 10 lat

R-box jest uniwersalnym rozwiązaniem do montażu baterii, które są zabudowane w ścianie. Dolna część baterii zintegrowana jest z kasetą R-box została wykonana z wysokiej jakości mosiądzu, podobnie jak górna część baterii. W przeciwieństwie do klasycznych baterii podtynkowych, montaż R-box jest znacznie prostszy, podobnie jak ewentualna wymiana górnej widocznej części. Górną, widoczną część baterii podtynkowych z serii Espirit montuje się dopiero po całkowitym zakończeniu prac wykończeniowych, dzięki czemu można mieć pewność, że bateria nie ulegnie uszkodzeniu w trakcie trwania remontu.

Opakowanie R-box zawiera materiał do mocowania w ścianie, nie zawiera materiałów do podłączenia doprowadzenia wody. Po usunięciu górnej osłony R-box system utrzymuje dopływ wody w łazience, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie szczelności systemu. R-box ma czytelne oznaczenie wlotu ciepłej wody, ułatwiające poprawne zainstalowanie korpusu baterii.

10 lat gwarancji
Kaseta R-box Horizontal, zalecana do baterii podtynkowych

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X070233 RB 07D.50 R-box Horizontal 1 366

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania

4,1 MB