Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Prysznic

Kabiny i drzwi prysznicowe Matrix

Narożne kabiny prysznicowe

Drzwi prysznicowe

Styl, który mówi sam za siebie

Seria Matrix to przesuwne kabiny prysznicowe o czystym, klasycznym kształcie. Stworzone z najwyższej jakości materiałów będą praktycznym, a zarazem stylowym uzupełnieniem każdej łazienki.

Sprchové kouty Matrix

Praktyczny system przesuwu

Kabina z drzwiami przesuwnymi to idealny wybór dla małej łazienki, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca. Mechanizm dwuczęściowych drzwi w serii Matrix oparty jest na kółkach o średnicy 20 mm z bezobsługowymi łożyskami, które płynnie poruszają się w specjalnie zaprojektowanych rowkach. Ten innowacyjny system nie tylko eliminuje ryzyko zacinania się lub zakleszczania drzwi przesuwnych, ale także zapewnia cichą i płynną pracę.


Sprchové kouty Matrix

Wysokiej jakości materiały, innowacyjne technologie

Kabiny prysznicowe Matrix tworzymy z najlepszej jakości materiałów. Wybierając je, masz pewność solidnego wykonania i niezawodności. Dzięki powłoce AntiCalc wypełnienie z 
8-milimetrowego bezpiecznego szkła w kabinach Matrix jest dodatkowo chronione przed trwałym osadzaniem się kamienia wodnego.


Sprchové kouty Matrix

Przyciągający wzrok design

Design serii Matrix to niestandardowa opcja wzornicza, ponieważ kabiny nie posiadają dolnego profilu. Montowane bezpośrednio na podłodze podkreślą piękno płytek łazienkowych i powiększą optycznie łazienkę.