Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie 10° Free – Istota designu tkwi w detalach

Baterie to wyposażenie łazienki kupowane na końcu. Zdarza się, że z uwagi na zmęczenie remontem lub ograniczony budżet dobierane jest z mniejszym entuzjazmem niż wanna czy meble łazienkowe. Dobrze dopasowana bateria jest elementem podkreślającym styl wnętrza, a jej praktyczne funkcje docenimy w codziennym użytkowaniu łazienki.

Baterie 10° Free – Istota designu tkwi w detalach

Odpowiednio dobrane baterie łazienkowe wpływają nie tylko na wygląd łazienki, ale też komfort w trakcie jej codziennego użytkowania. Warto zdecydować się na jedną serię, w której każdy element od baterii wannowej po baterię bidetową będzie w jednym stylu. Pamiętajmy także, aby wybrane baterie odpowiednio komponowały się z aranżacją wnętrza.

Projektując łazienkę z wielkim entuzjazmem dobieramy wannę, kabinę, kolorystykę płytek czy dekory meblowe. Baterie wybierane są z reguły na końcu i powinny być przede wszystkim funkcjonalne, ale i ponadczasowe, tak aby cieszyły oko przez lata użytkowania niezależnie od panujących trendów. Warto stawiać na modele charakteryzujące się minimalistycznym designem, jak nowa kolekcja baterii Ravak 10° Free.

Baterie 10° Free – Istota designu tkwi w detalach

W kolekcji 10° Free znajdziemy baterie umywalkowe i bidetowe, a także prysznicowe i wannowe – w wersji natynkowej i podtynkowej. Dzięki czemu skompletujemy niezbędną armaturę łazienkową.

Na szczególną uwagą zasługują baterie umywalkowe, które dostępne aż w trzech rozmiarach pozwolą na dopasowanie produktu aranżacji łazienki i co najważniejsze naszych potrzeb.

Baterie 10° Free – Istota designu tkwi w detalach

Najwyższy model TD F 015 doskonale sprawdzi się w połączeniu z umywalką nablatową, a bateria zamontowana w dowolnym miejscu na blacie zapewni pełną dowolność zaaranżowania tej części łazienki. Wszystkie baterie umywalkowe wyposażone są w regulowany perlator, który umożliwia precyzyjne nakierowanie strumienia wody.

Baterie 10° Free – Istota designu tkwi w detalach

Oprócz eleganckich baterii wannowych i prysznicowych w serii dostępne są również modele podtynkowe. Możesz zdecydować się na wersję wyposażoną w przełącznik lub nie – podczas kąpieli będzie służył on do przełączenia funkcji baterii między napełnianiem przelewem a słuchawką, natomiast w trakcie prysznica, między deszczownicą i słuchawką.

Baterie 10° Free – Istota designu tkwi w detalach

Wybór odpowiedniego wariantu zależy więc od preferencji domowników. Dla ułatwienia w trakcie montażu baterie zostały przygotowane do instalacji z R-boxem.

Baterie 10° Free – Istota designu tkwi w detalach

Baterie to niezwykle istotna część wyposażenia każdej łazienki, ale oprócz nich musisz wybrać również odpowiednią ceramikę czy meble. Aby mieć pewność pełnego dopasowania wszystkich elementów wyposażenia warto postawić na kompleksowy koncept łazienkowy, dzięki któremu można urządzić łazienkę, w której każdy element będzie idealnie komponował się z pozostałymi. Decydując się na takie rozwiązanie, można dowolnie komponować ze sobą elementy w ramach jednego konceptu, bez obawy o utratę funkcjonalności, czy zaburzenie spójnej estetyki wnętrza.

Baterie 10° Free – Istota designu tkwi w detalach

To prosty sposób, by urządzić łazienkę w wymarzonym stylu lub tworzyć niekonwencjonalne, designerskie projekty. Wanny, kabiny prysznicowe, umywalki, meble łazienkowe, baterie, a nawet akcesoria łazienkowa z Konceptu 10° tworzą doskonałą kompozycję w każdej konfiguracji, pozwalając na prawdziwą wolność aranżacji, przy równoczesnym zachowaniu spójności wszystkich elementów wyposażenia.