Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Wielofunkcyjne siedziska nie tylko pod prysznicem.

Siedzisko prysznicowe OVO to rozwiązania dla osób pragnących zrelaksować się pod prysznicem w pozycji siedzącej. Siedziska przygotowane zostały pod kątem kabin prysznicowych w rozmiarze od 90 cm. Umożliwiają komfortowy prysznic oraz wygodne wykonywanie codziennych czynności higienicznych np. golenie czy mycie nóg. Produkt jest również doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym kąpiel pod prysznicem dla seniora.

Relaks pod prysznicem

Siedziska dostępne w kilku wariantach można dobrać do kolorystyki łazienki. Siedzisko w kolorze pomarańczowym będzie detalem dodającym energii wnętrzu, stonowany opal lub clear sprawi, że ten element stanie się niemal niewidoczny w przestrzeni kabiny a model z czarną matową konstrukcją harmonijnie podkreśli modną kabinę w czerni.

Relaks pod prysznicem

Niekonwencjonalne zastosowanie siedzisk prysznicowych pozwala zyskać dodatkowe udogodnienie nie tylko w łazience, a korzystać mogą z niego nie tylko osoby starsze. Odejście od tradycyjnego wykorzystania przedmiotów otwiera wiele możliwości aranżacyjnych, a jednocześnie pozwala dostrzec ogromną funkcjonalność produktów. Uniwersalność konstrukcji stanowi ogromny atut, a my podpowiadamy jak go wykorzystać na własny użytek.

Idealny dodatek na przedpokój i hol.

Siedziska prysznicowe OVO rewelacyjnie sprawdzą się w przestrzeni wejściowej do domu lub mieszkania. Warto zamontować je w niedużej odległości od drzwi. Dzięki temu zakładanie i zdejmowanie obuwia stanie się wygodniejsze oraz zdrowsze dla kręgosłupa. Nie będzie wymagało bowiem schylania się i pozwoli przyjąć komfortową, siedzącą pozycję. Z pewnością takie rozwiązanie docenią kobiety w ciąży, a także osoby borykające się z dolegliwościami stawów i kręgosłupa. Ponadto na takim krzesełku można posadzić dziecko przed wyjściem lub po powrocie ze spaceru i bez problemów zdjąć mu buty.

Relaks pod prysznicem

Pomysłowe rozwiązanie do małej przestrzeni

Ogromną zaletą siedzisk prysznicowych OVO jest składana konstrukcja. Dzięki niej można jednym ruchem rozłożyć krzesełko, gdy zachodzi potrzeba skorzystania z niego. Jeżeli nie ma konieczności użytkowania, siedzisko pozostaje złożone i zajmuje minimalną ilość miejsca, ponieważ płasko przylegała do ściany, na której jest zamontowane. Właśnie dlatego rewelacyjnie sprawdza się w pomieszczeniach o niewielkich rozmiarach, np. w wąskich korytarzach, w ciasnych poczekalniach, ale można je wykorzystać także w małej kuchni. Mając na uwadze, że produkt wykonany został z myślą o użytkowaniu w łazienkach, można mieć pewność co do jego odporności na wilgoć. Wobec tego może być montowany na zewnątrz – np. na balkonie, na ganku domku letniskowego, w miejscach turystycznych. Możliwości zastosowania siedziska prysznicowego OVO wykraczają daleko poza konwencjonalny montaż w łazience. Decydują o tym liczne zalety produktu, dzięki którym jedynym ograniczeniem jego wykorzystania jest Twoja wyobraźnia.

Relaks pod prysznicem