Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umywalki RAVAK

Subtelne i użytkowe

Najlepsza umywalka to taka, która jest na tyle subtelna, że nie zwracasz uwagi na to, kiedy z niej korzystasz. Posiada odpowiednio dużo miejsca na mydło i szczoteczki do zębów, przy czym nie krępuje ruchów. Jest na tyle solidna by wytrzymać intensywne użytkowanie, łatwa w czyszczeniu i, co nie mniej ważne, tworzy estetyczną całość z szafką, w której przechowasz wszystkie niezbędne przedmioty.

Umywalki RAVAK

Dopasowane do Twoich potrzeb

Oprócz tradycyjnych umywalek w rozmiarach 60, 70 lub 80 cm w naszej ofercie znajdują się również umywalki podwójne (umywalka podwójna Chrome, umywalka podwójna Classic), a także umywalki mini (umywalka Classic Mini I, umywalka Classic Mini II), które będą idealnie pasowały np. do toalety.
Umywalki RAVAK doskonale współgrają z dostępnymi konceptami łazienkowymi, a niektóre z nich zostały zaprojektowane tak, aby można je było umieścić np. nad wanną (umywalka Avocado, umywalka BeHappy) lub osobno z odpowiednimi szafkami.

Umywalki RAVAK

Umywalki RAVAK

Materiały najwyższej jakości

Nasze umywalki produkujemy z materiału kompozytowego na bazie kruszonego dolomitu (odlewany marmur zwany konglomeratem) lub ceramiki. Zaletą umywalek kompozytowych są idealnie gładkie krawędzie oraz płaska powierzchnia, która doskonale nadaje się do stawiania przyborów toaletowych. Nasze umywalki ceramiczne także oferują szeroki zakres korzyści, są kompaktowe i odporne na uszkodzenia, łatwe w konserwacji oraz piękne w swojej prostocie, co sprawia, że dopasują się do każdego wystroju łazienki.

Umywalki RAVAK

Zobacz jak produkujemy umywalki i brodziki z konglomeratu