Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Akcja

Program Gwarancja +3 LATA

Ponad 20-letnie doświadczenie, najnowsze technologie oraz najlepsze materiały zapewniają długoletnią niezawodność naszych produktów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, dlatego oferujemy możliwość uzyskania bezpłatnej, dodatkowej 3 - letniej gwarancji na wszystkie produkty RAVAK.

Dodatkowa 3-letnia GWARANCJA obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w odniesieniu do produktów RAVAK zakupionych w Autoryzowanych i Rekomendowanych Salonach Sprzedaży i dotyczy sprzedaży detalicznej na rzecz konsumentów w salonach.

Zobacz listę Autoryzowanych i Rekomendowanych Salonów Sprzedaży!

Szczegóły PROGRAMU "+3 LATA GWARANCJI".

Standardowa gwarancja na nasze produkty wynosi 2 lata. W przypadku zakupu produktów w salonach objętych PROGRAMEM wynosi 5 lat.

Wyjątkiem są produkty lub ich elementy objęte dłuższą gwarancją np. :

  • kabiny i drzwi prysznicowe - 5 lat standardowej gwarancji + 3 lata dodatkowej
  • głowica ceramiczna baterii łazienkowych - 5 lat standardowej gwarancji + 3 lata dodatkowej
  • wanny akrylowe - 10 lat standardowej gwarancji + 3 lata dodatkowej
  • odpływy liniowe - 25 lat standardowej gwarancji + 3 lata dodatkowej
  • system AntiBlock w kabinach i drzwiach prysznicowych Supernova - 10 lat standardowej gwarancji + 3 lata dodatkowej

Okres gwarancji rozpoczyna swój bieg od daty otrzymania towaru przez kupującego. Szczegółowe warunki gwarancji znajdują się w karcie gwarancyjnej dołączonej do zakupionego produktu.

Warunkiem ważności Dodatkowej Gwarancji oraz wykonania jakichkolwiek zobowiązań gwarancyjnych przez Gwaranta jest okazanie dowodu zakupu towaru Gwaranta w salonie Sprzedawcy i Karty Gwarancyjnej wraz z dokumentem Dodatkowej Gwarancji wystawionym Konsumentowi przez Sprzedawcę w dniu nabycia towaru.