Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Korek ceramiczny umywalkowy stały

Korek umywalkowy otwarty (stały) biały

Stały, nie zamykany korek umywalkowy z białą ceramiczną osłonką podkreśli czysty wygląd umywalki. Jest zalecany do wszystkich umywalek bez przelewu, szczególnie do umywalek nablatowych.  Zalecany do wszystkich umywalek RAVAK.


172 zł z VAT
Dostępny w magazynie
BEZPROBLEMOWY ZWROT
NAJLEPSZY PRODUCENT
SATYSFAKCJA KLIENTA

Nazwa

  • zalecane: Z białą ceramiczną osłonką, do umywalek z odpływem o średnicy 46 mm bez przelewu, odpowiedni do wszystkich umywalek RAVAK
  • materiał: metalowy z ceramiczną osłonką w kolorze białym
  • gwarancja: 3 lata
3 lata gwarancji
Korek ceramiczny umywalkowy stały
Kod X01695
Kształt Korki umywalkowe
Kolor Biały
EAN 8592626046743
Długość opakowania 7,5 cm
Szerokość opakowania 7,5 cm
Wysokość opakowania 14,5 cm
Waga 0,252 kg

Seria Akcesoria

Funkcjonalność umywalek łazienkowych jest poddawana testom przez użytkowników podczas porannej i wieczornej toalety, jak też w ciągu dnia. Produkty zaopatrzone w praktyczne akcesoria zapewniają komfort użytkowania w każdej łazience. W naszej ofercie znajdują się między innymi praktyczne korki i syfony, dostosowane do modeli naszych umywalek.

Posiadamy korki stałe, dedykowane do umywalek bez przelewu, jak też modele z funkcją ClikClack. Opiera się ona na dociśnięciu korka, po czym następuje zablokowanie odpływu i można napuścić wodę. To bardzo wygodne rozwiązanie – zapewnia swobodny przepływ cieczy, wystarczy jednak przycisnąć mocniej, by zacząć napełniać misę umywalki wodą. Eliminuje to ryzyko zgubienia korka i oszczędza czas na jego poszukiwanie, ponieważ ten element jest zawsze na miejscu.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów są syfony. Posiadamy proste modele mosiężne oraz typ U-rurowy. Mogą być zamontowane przy niemal wszystkich typach umywalek.

Dane do pobrania

Cennik

Kod Rozmiary Nazwa Cena netto Cena brutto     
X01695 Korek umywalkowy otwarty (stały) biały 140 172

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.