Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Umywalka ceramiczna Slim Shelf O

Umywalka Ceramic 550 SLIM Shelf O ceramiczna

Umywalka ceramiczna Ceramic Slim O z dodatkowym miejscem na akcesoria to wyjątkowa umywalka z otworem umożliwiającym montaż baterii bezpośrednio w umywalce. Została stworzona właśnie po to, by dookoła baterii można było umieścić mydło, szczoteczki do zębów i inne produkty do pielęgnacji tak, aby zawsze były pod ręką. 

Umywalka przeznaczona jest do montażu na blacie lub na szafce. Subtelnie zaokrąglone krawędzie tego wariantu w naturalny sposób równoważą surowość ostrych kątów w łazience.

Designerska umywalka projektu Kryštofa Nosála wyróżnia się cienkimi krawędziami, które są aktualnym trendem w świecie ceramiki.


713 zł z VAT
Dostępny w magazynie
BEZPROBLEMOWY ZWROT
NAJLEPSZY PRODUCENT
SATYSFAKCJA KLIENTA

Nazwa

  • rozmiary: 55 x 40 x 12 cm
  • materiał: ceramika
  • przelew: tak
  • otwór pod baterię stojącą: 35 mm
  • Akcesoria dostępne w sprzedaży: blat podumywalkowy / szafka podumywalkowa do umywalki nablatowej, korek umywalkowy, syfon chromowany lub meblowy
  • gwarancja: 5 lat

Umywalka Slim Shelf O produkowana jest z wysokiej jakości ceramiki i zalecana do instalacji na blacie podumywalkowym model I.

5 lat gwarancji
Umywalka ceramiczna Slim Shelf O
Kod XJX01155003
Kształt Cienkościenny
Seria Ceramic Slim
Kolor Biały
Umywalka ceramiczna na blacie
EAN 8592626070625
Długość opakowania 60 cm
Szerokość opakowania 44 cm
Wysokość opakowania 14 cm
Waga 9,85 kg

Seria Ceramic Slim

Lekkość designu połączona z wytrzymałością materiału

Cienkościenny wariant umywalek nablatowych Ceramic ma precyzyjnie zdefiniowane, subtelne krawędzie. Umywalki ceramiczne Ceramic Slim objęte są 5-letnią gwarancją. 

Umywalki ceramiczne Ceramic Slim

Design

Nowoczesne, proste linie czy przyjemnie zaokrąglona sylwetka? Wybierz wariant, który jest Ci bliższy. Każdy ze wzorów sprawdzi się w nowoczesnej łazience. 


Umywalki ceramiczne Ceramic Slim

Na blacie

Aby zapewnić maksymalną swobodę przy aranżowaniu łazienki, do umywalek nablatowych Ceramic SLIM, proponujemy również blaty (fornir orzech, dąb i w wykończeniu biały lakier) w szerokościach 80/100/120 cm. Dzięki głębokiej impregnacji blaty są absolutnie odporne na działanie wody. Komfortowa przestrzeń na blacie wokół umywalki oferuje miejsce na odstawienie kosmetyków lub akcesoriów higienicznych.


Umywalki ceramiczne Ceramic Slim

Pełna swoboda

Ciesz się nieskończonymi możliwościami umiejscowienia umywalki i baterii na blacie lub szafce SUD zaprojektowanej do umywalki nablatowej. Umywalka w takim połączeniu daje pełną swobodę aranżacji. 

Cennik

Kod Rozmiary Nazwa Cena netto Cena brutto     
XJX01155003 550x400x120 Umywalka Ceramic 550 SLIM Shelf O ceramiczna 579 713

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.