Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Prysznic

Syfon do brodzika RAVAK Standard 90

Syfon RAVAK Standard 90 - chrom

Bardzo popularny i wysokiej jakości. Prosty design i pierwszorzędna jakość do każdej łazienki.91 zł z VAT
Dostępny w magazynie
BEZPROBLEMOWY ZWROT
NAJLEPSZY PRODUCENT
SATYSFAKCJA KLIENTA

Nazwa

  • średnica: 9 cm
  • wysokość: 8,4 cm
  • odpływ wody na minutę: 32 l
  • osłona: chromowane tworzywo sztuczne
  • gwarancja: 3 lat

Syfon brodzikowy Standard 90 jest odpowiedni do wszystkich typów brodzików (Ø 90 mm), z wyjątkiem brodzików głębokich Sabina. Do syfonu można dokupić redukcję, która niweluje różnicę między rozmiarem wyjścia syfonu RAVAK (średnica 40 mm) a rurą odpływu (średnica 50 mm).

3 lata gwarancji
Syfon do brodzika RAVAK Standard 90
X01314
Kształt Syfony do brodzików
Kolor Błyszczący chrom
EAN 8595096839266
Długość opakowania 14 cm
Szerokość opakowania 12 cm
Wysokość opakowania 15 cm
Waga 0,31 kg

Seria

Bez syfonu żaden brodzik prysznicowy nie mógłby pełnić swojej funkcji odprowadzania wody podczas korzystania z prysznica. Ponieważ brodzik stanowi wbudowaną na stałe część łazienki, należy wybierać tylko te odpływy, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów i wytrzymają naprawdę długo.

Syfony do brodzików RAVAK Basic, Standard i Professional mają średnicę 90 mm i zapewniają odpływ 30 l wody na minutę. Umożliwia to ich wykorzystanie także w kabinie prysznicowej z panelem do hydromasażu. Wszystkie syfony do brodzików RAVAK można czyścić z zewnątrz, co jest podstawowym warunkiem ich zastosowania w brodzikach instalowanych „na stałe”. Syfony Standard i Professional różnią się rodzajem materiału, z jakiego wykonano osłonę syfonu. Syfon Professional jest wyposażony w osłonę metalową, podczas gdy syfon Standard ma osłonę pochromowaną, wykonaną z tworzywa sztucznego. Do głębokich brodzików z siedziskiem Sabina oferujemy syfon Sabina z otworem na syfon i przelew o średnicy 52 mm. Odpływ wody z brodzika jest sterowany za pomocą tzw. systemu ClickClack (naciskając syfon, powoduje się zatrzymanie odpływu, ponownie naciskając – jego otwarcie).

Dostateczna objętość odpływu
Syfony RAVAK są w stanie odprowadzić co najmniej 30 litrów wody na minutę. Oznacza to, że poradzą sobie także w kabinie prysznicowej wyposażonej choćby w panel do hydromasażu.

Łatwe do czyszczenia
Dobra dostępność i łatwość czyszczenia syfonu ma zasadnicze znaczenia dla Państwa spokoju i długotrwałej funkcjonalności. Nie muszą się Państwo obawiać, że syfon się zanieczyści i konieczne będzie wzywanie fachowca.

Do każdego modelu brodzików RAVAK
Syfony RAVAK są dostępne w trzech rodzajach. Gwarantuje to, że do każdego modelu brodzika znajdą Państwo odpływ, który najlepiej będzie spełniać Państwa wymagania.

Dane do pobrania

585 kB

Cennik

Kod Rozmiary Nazwa Cena netto Cena brutto     
X01314 Syfon RAVAK Standard 90 - chrom 74 91
X01304 Redukcja syfonowa 40/50 11 13

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.