Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Kolumna prysznicowa przesuwna

Kolumna prysznicowa DS 090.00

DS 090.00 Dostosuj wysokość prysznica do wzrostu każdego użytkownika z osobna i w każdej dowolnej chwili. Słup prysznicowy umożliwia proste przestawienie wysokości, ale również obrócenie deszczownicy w dowolną stronę. Intuicyjny system przesuwu słuchawki prysznicowej umożliwia zmianę wysokości jedną ręką.


1 394 zł z VAT
Dostępny w małych ilościach
BEZPROBLEMOWY ZWROT
NAJLEPSZY PRODUCENT
SATYSFAKCJA KLIENTA

Nazwa

  • wykonanie: Słup prysznicowy w zestawie z wężem przyłączeniowym, który montuje się do istniejącej baterii. Możliwość instalacji na ścianie i w rogu łazienki. Uchwyt przełącza funkcję między słuchawką a deszczownicą.
  • gwarancja na baterię: 5 lat
  • zalecane: do wszystkich kabin prysznicowych RAVAK; do wszystkich naściennych baterii wannowych, prysznicowych i termostatycznych RAVAK

Do czyszczenia baterii rekomendujemy środek RAVAK Cleaner Chrome.

5 lat gwarancjiEasyClean (słuchawki prysznicowe)EasyTwistRavak Cleaner ChromeEasyClean (perlator)
Kolumna prysznicowa przesuwna
Kod X07P232
Typ baterii Systemy prysznicowe
Seria DS
Kolor Błyszczący chrom
EAN 8592626011840
Długość opakowania 89 cm
Szerokość opakowania 46 cm
Wysokość opakowania 15 cm
Waga 4,3544 kg

Seria

Połącz ulubione sposoby na prysznic

Zamień codzienną rutynę w unikalne doświadczenie. Obrotowa deszczownica o optymalnej średnicy uzupełniona praktyczną słuchawką prysznicową łączy styl i komfort. Zestawy prysznicowe wyposażone w baterię termostatyczną zadbają o stałą temperaturę wody pod prysznicem.

Systemy prysznicowe

Łatwa regulacja

Specjalna budowa umożliwia regulację wysokości deszczownicy, już po montażu zestawu prysznicowego na ścianie. Deszczownicę możesz obracać w razie potrzeby we wszystkie strony, również w kierunku ściany.


Systemy prysznicowe

Sterowanie jedną ręką

System przesuwu umożliwia przesunięcie słuchawki jedną ręką, co jest szczególnie przydatne w ograniczonej przestrzeni kabiny prysznicowej. Uruchomienie systemu przesuwu, jego przesunięcie i zatrzymanie jest tak rozwiązane, aby można to było wykonać jedną ręką, gdy w tym czasie drugą ręką przytrzymasz słuchawkę prysznicową lub złapiesz się kabiny, aby przejść bezpiecznie po mokrej powierzchni brodzika.


Systemy prysznicowe

Metalowy system przesuwu

System przesuwu zastosowany w zestawie prysznicowych wykonany jest z mosiądzu, a nie tworzywa sztucznego, dzięki czemu będzie działał niezawodnie przez wiele lat.

Dane do pobrania

73,3 MB

Cennik

Kod Rozmiary Nazwa Cena netto Cena brutto     
X07P232 Kolumna prysznicowa DS 090.00 1 133 1 394

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.