Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Czarny przycisk sterujący Chrome

Przycisk WC Chrome czarny

Perfekcyjnie wykańcza czarną toaletę. Design pasuje w szczególności do wyposażenia łazienek i toalet z serii Chrome. Mechanizm przycisku jest wkomponowany w ścianę, dzięki czemu nie zaburza jej estetycznej jedności.


1 106 zł z VAT
Dostępny w małych ilościach
BEZPROBLEMOWY ZWROT
NAJLEPSZY PRODUCENT
SATYSFAKCJA KLIENTA

Nazwa

  • rozmiary: 247 x 165 x 5 mm
  • materiał: metal
  • kolorystyka : czarny
  • gwarancja: 3 lat

Przycisk spłukujący Black Chrome przeznaczony jest do WC podwieszanego Chrome RimOff w kolorze czarnym (z modułem podtynkowym). Przycisk wykonany ze stali nierdzewnej pomalowanej w kolorze czarny mat. Posiada harmonijny owalny kształt, który jest charakterystyczny również dla wzornictwa innych produktów konceptu Chrome. Mechanizm jest wkomponowany w ścianę, dzięki czemu przycisk wystaje tylko minimalnie ponad ścianę. W komplecie zestaw do montażu ukrytego.

3 lata gwarancjiKoncepty
Czarny przycisk sterujący Chrome
Kod X01797
Kształt Przyciski spłukujące
Seria Chrome
Kolor Czarny
EAN 8592626063191
Długość opakowania 25 cm
Szerokość opakowania 17 cm
Wysokość opakowania 4 cm
Waga 1,350 kg

Seria Akcesoria

Kompleksowy charakter oferty ceramiki sanitarnej daje możliwość stworzenia do łazienek zestawów, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Opracowaliśmy dla naszych mis oraz bidetów szeroki asortyment akcesoriów, spełniających współczesne standardy funkcjonalności. Jednocześnie proponowane przez nas rozwiązania odznaczają się odpowiednią formą – dostosowaną pod kątem walorów użytkowych, a także spójnej koncepcji estetycznej.

Akcesoria do ceramiki sanitarnej obejmują między innymi przyciski samospłukujące, moduły instalacyjne, czy stelaże podtynkowe. Wszystkie bazują na bardzo dobrych materiałach, co zapewnia im wytrzymałość oraz wysoką jakość, która idzie w parze z designem. Dzięki naszym produktom ceramika sanitarna przestanie być tylko estetycznym i praktycznym elementem wyposażenia łazienek. Stanie się integralnym elementem nowoczesnego domu, odpowiadającego na potrzeby jego mieszkańców.

Cennik

Kod Rozmiary Nazwa Cena netto Cena brutto     
X01797 247 x 165 x 5 Przycisk WC Chrome czarny 899 1 106

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.