Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Słupek boczny SB Natural otwarty

Słupek boczny SB Natural otwarty

Kompaktowa i efektowna szafka do powieszenia na ścianie. Możliwość łączenia z zamkniętym wariantem i szafką podumywalkową. Wykończenie z zewnątrz i wewnątrz w lakierowanej bieli dodaje szafce nowoczesnego wyglądu.


Seria Natural

Czyste i eleganckie połączenie mebli z umywalką z konglomeratu sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience. Wiele wariantów rozmiarowych i możliwość połączenia otwartych przestrzeni i zamkniętych półek daje dużo możliwości zastosowań.

Meble łazienkowe Natural

Przestrzeń do własnej aranżacji

Meble łazienkowe Natural z szufladami obejmują produkty, które w prosty sposób schowają to co w łazience nie chcesz mieć na widoku, a wyeksponują ulubione przedmioty. Wybierz przestrzeń, której nadasz indywidualnego charakteru.


Meble łazienkowe Natural

W połączeniu z umywalką

Meble Natural są dopasowane rozmiarem do umywalek, tak aby ułatwić klientom zakupy. Całość połączył wspólny design i użytkowe właściwości.


Meble łazienkowe Natural

Ilość wariantów rozmiarowych

Bez względu na wielkość łazienki, z ofery mebli Natural wybierze niemal każdy. Od klasycznej szerokości 50 cm przez wygodne 80 cm aż do wyjątkowych 120 cm z umywalką podwójną, przy której dwie osoby znajdą przestrzeń na codzinne czynności hignieniczne.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer.x gł. x wys.): 45 x 26 x 55 cm
  • materiał: MDF
  • kolorystyka: biały (połysk)
  • gwarancja: 5 lat

Szafka SB Natural wyposażona jest w trzy drewniane półki. Wykończenie w kolorze białym lakier. Produkt jest zmontowany i gotowy do zawieszenia na ścianie. Odwracając produkt w trakcie montażu uzyskasz lewy luib prawy wariant drzwiczek. Dla uzyskania doskonale skomponowanej łazienki zalecamy łączenie szafki z innymi produktami z serii Natural (umywalkami Natural, lustrami Natural) i innymi produktami RAVAK.

5 lat gwarancjiImpregnacja przeciw wilgoci
Słupek boczny SB Natural otwarty

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000001055 450 x 260 x 550 SB Natural 450 otwarta biała
Do wyczerpania zapasów - dowiedz się u sprzedawcy
708,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania

13,6 MB