Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Półka Slim C

Półka Slim C

Półka narożna Slim C to designerski dodatek do nowoczesnej łazienki. Nadaje się do tworzenia miejsca do przechowywania pod prysznicem, nad wanną, przy umywalce itp. Układając kilka elementów jeden na drugim, stworzysz imponujący zestaw z dodatkową powierzchnią (schowkiem) do przechowywania wszystkiego, co potrzebujesz umieścić w łazience.


Seria

Luksus i wielozadanowość

Smukłe półki ścienne to designerski dodatek do nowoczesnej łazienki. Półki w kolorze czarnym i satynowym wykończone są charakterystyczny chromowanym panelem przednim. Pozwala to na dopasowanie wszystkich elementów łazienki, nawet baterii i innych akcesoriów łazienkowych. Półki proste i narożne pozwalają na stworzenie miejsca do przechowywania pod prysznicem, nad wanną, nad umywalką itp.

Koupelnové poličky Slim

Profesjonalny proces produkcji

Wykonane z wysokiej jakości metalu. Płaska powierzchnia półki jest perforowana, dzięki czemu woda jest łatwiej odprowadzana z półki, ale nadal zapewnia stabilność umieszczonym przedmiotom.


Koupelnové poličky Slim

Zmienność

Układając kilka elementów jeden na drugim, stworzysz imponujący zestaw z dodatkową powierzchnią do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz do umieszczenia w łazience.


Koupelnové poličky Slim

Praktyczne haczyki

Płaska półka posiada praktyczny haczyk do zawieszenia myjki po obu stronach. Dolny haczyk jest przymocowany do środka półki, która pomieści nawet cięższy przedmiot, taki jak suszarka do włosów. Przy półce narożnej znajdziesz trzy dolne haczyki.

Informacje techniczne

  • rozmiar: 290 x 206 x 22 mm
  • materiał: anodowane aluminium i chromowany mosiądz, barwnik w proszku
  • kolorystyka: czarny/chrom, satyna/chrom, czarny/czarny, biały/biały
  • sposób montażu: przez wiercenie
  • gwarancja: 5 lat

Płaska powierzchnia półki jest perforowana, dzięki czemu woda nie pozostaje na jej powierzchni i zapewnia stabilność umieszczonym przedmiotom. Po bokach półki znajdują się praktyczne haczyki do zawieszenia myjki lub ręcznika. Na środku półki przymocowane są trzy dolne haczyki, które utrzymają nawet cięższy przedmiot, np. suszarkę do włosów. Łącząc dwie lub więcej półek, uzyskasz efektowny zestaw z dodatkową powierzchnią do przechowywania. Zalecamy łączenie z półką narożną Slim S.
Do czyszczenia produktu zalecamy zastosowanie RAVAK Cleaner Chrome. Montaż na czterech śrubach.

5 lat gwarancjiRavak Cleaner Chrome
Półka Slim C

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X07P650 290 x 206 x 22 mm Półeczka Slim C czarna / czarna narożna * 396,-
X07P652 Półeczka Slim C biała / biała narożna * 396,-
X07P576 Półka Slim C czarny/chrom * 397,-
X07P578 Półka Slim C satyna/chrom * 396,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.