Google+ Instagram Youtube

Kąpiel

YOU – wanna z oryginalnymi systemami do masażu

Przy zwykłym hydromasażu płynie woda z dysz umieszczonych w bocznych ścianach wanny. W systemie DUO woda płynie też z dysz umieszczonych w dnie wanny. Bardzo delikatny strumień wody z tych dysz delikatnie oddziałuje na te części ciała, które przy standardowym hydromasażu nie zaznają tego przyjemnego odczucia.

Wodoszczelne sterowanie elektroniczne znajduje się na boku wanny w takim miejscu, aby było pod ręką w trakcie kąpieli i napełniania wanny. Oryginalny system napuszczania wody WARM FLOW nie tylko służy do napuszczania wody do wanny, ale jest również dyszą do hydromasażu. Przy napuszczaniu wody wystarczy w wybranej (np. podtynkowej) baterii ustawić potrzebną temperaturę i otworzyć dopływ wody. Następnie nacisnąć na elektronicznym sterowaniu odpowiedni przycisk i to wszystko. Czujnik poziomu wody razem z elektromagnetycznym zaworem zapewni napełnienie wanny i automatycznie zamknie dopływ wody po osiągnięciu ustawionego poziomu.

Cały system do hydromasażu został zaprojektowany w taki sposób, aby mogła korzystać z niego zarówno osoba drobna, jak i słusznej postury.

Przy włączonym systemie do hydromasażu napuszczanie wody jest zintegrowane z układem do hydromasażu i przez cały jego czas ciepła woda z WARM FLOW krąży przyjemnie wokół tych partii ciała, gdzie jest to potrzebne.

Automatyczne napuszczanie wody do wanny jest kontrolowane czujnikiem poziomu wody i nie muszą się Państwo bać, że woda będzie wylewać się z wanny, a ciepła woda będzie bezpowrotnie wypływać odpływem nadmiaru wody.