Pinterest Google+ Instagram Youtube

Kontakty

Wyprzedaż

Wyprzedaż!!!

Szanowny Kliencie,

W tej części naszych stron znajdziesz zestawienie produktów, na które postanowiliśmy obniżyć ceny. Towary objęte wyprzedażą są to produkty pokazywane na wystawach, targach lub produkty wycofane z produkcji. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Na produkty objęte wyprzedażą obowiązuje standardowy okres gwarancji. Od podanych cen nie są udzielane dodatkowe rabaty.

Oferta specjalna (wyprzedaż) skierowana jest bezpośrednio do klientów indywidualny i jest realizowana tylko przez Dział Sprzedaży lub Dział Serwisu RAVAK Polska S.A. 

Zobacz produkty objęte wyprzedażą :

Pełnowartościowe produkty objęte wyprzedażą znajdziesz również w sklepie internetowym RAVAK. Znajdziesz w nim produkt odpowiedni dla Ciebie, zobaczysz go na zdjęciu oraz wybierzesz wygodny sposób dostawy oraz formę płatności. Kupując w naszym sklepie możesz również skorzystać z usługi profesjonalnego montażu. 

W celu uzyskania dokładnych informacji o oferowanych produktach i ich dostępności prosimy o kontakt z Łukaszem Słomczyńskim pod nr telefonu 022 755 40 32 lub pisząc na adres e-mail: lukasz.slomczynski@ravak.com

Produkty można odbierać pod adresem: Ravak Polska S.A. Kałęczyn, ul. Radziejowicka 124 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia: Pn - Pt: 08:00 -16:00