Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Outlet

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym koronawirusem, salony firmowe RAVAK w Kałęczynie oraz w Poznaniu Przeźmierowie wstrzymały bezpośrednią obsługę Klientów do 27 marca 2020 r. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez e-mail lub chat na stronie www.ravak.pl.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną, którą przygotowaliśmy dla Państwa za pośrednictwem dwóch platform e-Commerce:

RAVAK E-SHOP www.ravak.pl/pl/eshop 

RAVAK Outlet - www.ravakoutlet.pl

Zachęcamy do składania zamówień online. W chwili obecnej wszystkie przesyłki kurierskie oraz paczkomatowe realizowane są bez zakłóceń.

Po wcześniejszym opłaceniu zamówienia on-line  w serwisie PayU możliwy będzie jego odbiór w Centrali RAVAK Polska  pod adresem: Ul. Radziejowicka 124, 05-825 Kałęczynie. Zachęcamy również do opłacenia zamówienia za pomocą: płatności mobilnych BLIK (smartphon’em), zbliżeniowo kartą płatniczą (MasterCard, VisaCard, Maestro, Diners Club), w tym płatność w walucie karty DCC (Dynamic Currency Conversionn). Opcja płatności gotówką została wstrzymana.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy udanych zakupów,

Zespół RAVAK Polska

--

Chcesz wyposażyć swoją łazienkę w produkty wysokiej jakości i jednocześnie oszczędzać?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno zestawy produktów, jak i pojedyncze sztuki pochodzące z wycofanych kolekcji. Produkty możesz kupić on-line, a my dostarczymy je kurierem lub transportem RAVAK z możliwością dodatkowej usługi montażu na terenie całej Polski. Zakupy odbierzesz również w centrali RAVAK Polska (Kałęczyn k. Grodziska Mazowieckiego).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą RAVAK - OUTLET (www.ravakoutlet.pl), która składa się z pełnowartościowych produktów poekspozycyjnych oraz końcówek serii. Oferta ważna do wyczerpania asortymentu.

Produkty RAVAK spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości, dlatego wybrany asortyment objęty jest DARMOWĄ PRZEDŁUŻONĄ GWARNACJĄ. 

Życzymy udanych zakupów.