Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Umywalka Rosa

Umywalka Rosa

Podstawa małej łazienki. Jest to najmniejsza umywalka w serii Rosa, która idealnie wpasuje się do małej łazienki. Znajdziesz na niej miejsce na mydło i szczoteczkę, a ręcznik wysuszyć na podręcznym relingu.

Seria Rosa

Bezpieczny wybór

Umywalki z serii Rosa powstały w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy poszukiwali stylowej umywalki pasującej kształtem do najpopularniejszej wanny asymetrycznej marki RAVAK. Zaokrąglona linia umywalek zapewnia przyjemne użytkowanie i jednocześnie stwarza praktyczną przestrzeń do odkładania. Seria Rosa formułuje nośny koncept łazienkowy odpowiedni do każdej łazienki, który wyróżnia się wanną w kilku rozmiarach i umywalką odpowiednią do różnego typu przestrzeni. Umywalki Rosa doskonale sprawdzą się w rogu łazienki, ale też na środku ściany, a dzięki dopracowanej ofercie mebli łazienkowych i szerokiej ofercie rozmiarowej wanien Rosa stanowią idealne rozwiązanie wszystkich potrzeb łazienkowych.

Umywalki Rosa

Dopasowane do potrzeb

Umywalki Rosa oferujemy w dwóch wariantach rozmiarowych i w różnych wariantach instalacji –samodzielnie na ścianie lub z dopasowaną szafką.


Umywalki Rosa

Lewy i prawy wariant

Koncept łazienkowy Rosa, również umywalka, zostały zaprojektowane w zgodzie z zasadami asymetrii. Rdzeń konceptu tworzy sprytna wanna asymetryczna, której kształt odwzorowuje umywalka. Dla zachowania maksymalnej harmonii i funkcjonalności, zarówno umywalka jak i wanna dostępne są w lewym i prawym wykonaniu. Wybierz swój wariant w zależności od układu łazienki.


Umywalki Rosa

Duża przetrzeń do odkładania

Umywalki Rosa zostały tak zaprojektowane, aby zaoferowały odpowiedniej wielkości przestrzeń do mycia i podobnie przestronną przestrzeń do odkładania. Wszystko co niezbędne w łazience z łatwością pochowasz w eleganckiej szafce o dopasowanym kształcie.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer. x gł. ): 56,6 x 46,6 cm
  • materiał: kompozyt - mieszanka dolomitu i żywicy
  • wariant: lewy i prawy (L/R)
  • przelew: tak
  • otwór pod baterię stojącą: 35 mm
  • szafka podumywalkowa: tak
  • dodatki: korki umywalkowe, syfony, baterie łazienkowe, szafka, lustro

Dla uzyskania doskonale skomponowanej łazienki zalecamy umywalkę komponować z pozostałymi elementami konceptu Rosa (szafka podumywalkowa SDU Rosa, umywalkowa bateria stojąca Rosa, lustro M560) i pozostałymi akcesoriami RAVAK. Umywalkę Rosa można uzupełnić szafką podumywalkową lub zainstalować samodzielnie na ścianie. Zestaw montażowy (kołki, śruby, itd.), w tym system przelewowy jest w komplecie.

Umywalka Rosa

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena netto Cena brutto     
XJ2L1100000 566 x 466 Umywalka Rosa L biała z otworami 1 000 1 230
XJ2P1100000 Umywalka Rosa P biała z otworami 1 000 1 230
X01373 Korek umywalkowy a Click-Clack 75 92
X01437 Syfon umywalkowy ClickClack niski chrom 75 92
X01436 Syfon umywalkowy U rurowy chrom 80 98
X01371 Syfon umywalkowy chrom 265 326
X01612 Umywalkowy syfon U meblowy 49 60

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.