Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Szafka podumywalkowa SD Ring 800

Szafka podumywalkowa SD Ring

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką z konglomeratu designowo uzupełni pozostałe elementy łazienki. Radośnie prosty współczesny look z detalem w postaci zaokrąglonych krawędzi. Dzielone wnętrze wysuwanej szuflady uporządkuje kosmetyki i akcesoria.


Seria Ring

Współczesne i radośnie proste

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką z konglomeratu designowo uzupełni pozostałe elementy łazienki – sprawdzi się wszędzie. Radośnie prosty współczesny look z detalem w postaci zaokrąglonych krawędzi uzupełnią proste lustra w dwóch rozmiarach.

Meble łazienkowe Ring

Horyzontalne linie

Meble łazienkowe Ring są częścią wyjątkowych produktów opartym na poziomych płaszczyznach, w których horyzontalna linia harmonijnie podkreślna ściany łazienki pozostawiając więcej wolnej przestrzeni w łazience.


Meble łazienkowe Ring

Doskonałe dostrojenie

Styl szafek podumywalkowych i słupków bocznych harmonijnie uzupełnia umywalki o tej samej nazwie, z którymi tworzy uniwersalne i stylowe połączenie.


Meble łazienkowe Ring

Interesująca organizacja

Zwróć szczególną uwagę na wysoką szafkę boczną, która zachwyci wyjątkowym podziałem przestrzeni wewnętrznej. Przestrzeń do przechowywania znajdziesz nie tylko na klasycznych półkach wewnętrznych, ale także na drzwiczkach, które wyposażone w szklane półeczki staną się miejscem na flakoniki i buteleczki. Półki z krawędzia osadzoną na dwóch różnych wysokościach zabezpieczą mniejsze buteleczki i kosmetyki przed wypadaniem.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer. x gł.x wys.): 80x38x40 cm
  • materiał: impregnowana płyta MFPB i MDF
  • kolorystyka korpusu: biały
  • kolorystyka drzwiczek: biały
  • gwarancja: 5 lat

Meble łazienkowe Ring są częścią wyjątkowych produktów opartym na poziomych płaszczyznach, w których horyzontalna linia harmonijnie podkreślna ściany łazienki pozostawiając więcej wolnej przestrzeni w łazience. Cała szafka w kolorze białym lub szarym w połysku (lakierowany MDF). Produkt jest zmontowany i gotowy do zawieszenia na ścianie. Nie ma możliwości zamontowania szafki na nóżkach. 

5 lat gwarancjiImpregnacja przeciw wilgoci
Szafka podumywalkowa SD Ring 800

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000000767 800 x 400 x 400 Szafka dolna SD 800 Ring biała 1 445

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania

3,7 MB