Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Szafka podumywalkowa SD Chrome II 550/650

Szafka podumywalkowa SD Chrome II 550/650 mm

Idealne połączenie tradycji z nowoczesnym materiałem. Szafka doskonale obejmuje nieskomplikowany kształt umywalki ceramicznej dodając jej dodatkową wartość w postaci wielkiej przestrzeni do przechowywania. Dwie szuflady pomieszczą wszystko co niezbędne, od kosmetyków po ręczniki.


Seria Chrome

Dopracowany styl

Meble łazienkowe i lustra Chrome zostały tak zaprojektowane, aby uzupełniać wszystkie rozmiary i warianty umywalek z tej samej kolekcji. Elementem jednoczącym pozostaje czysty styl owalnego detalu i bezkompromisowa jakość materiałów.

Meble łazienkowe Chrome

Mnogość rozmiarów

Asortyment szafek Chrome rozpoczyna się od wielkich szafek z podwójną szufladą, przez szafki zalecane do klasycznych umywalek w trzech rozmiarach, a kończąc na szafkach pod małe umywalki, które są stosowane najczęściej w toaletach. Chrome jest idealnym rozwiązaniem dla osób planujących urządzenie czystej w kształcie i schludnej łazienki.


Meble łazienkowe Chrome

Profesjonalne opracowanie

Szafki podumywalkowe i słupki boczne Chrome produkowane są z głęboko impregnowanego materiału, który jest odporny na działanie wilgoci w agresywnym środowisku łazienki. Wyposażone są w wysokiej jakości elementy metalowe i zaprojektowane z praktycznie zorganizowanym wnętrzem.


Meble łazienkowe Chrome

Dwa różne wzory

Ponieważ umywalki z serii Chrome dostępne są w dwóch różnych wzorach (podzielone w zależności od materiału na ceramiczne i konglomeratowe) możesz dopasować do nich odpowiednie szafki. Wybierz minimalistyczną szafkę o prostej linii lub szafki łazienkowe z zaokrąglonymi frontami, które swą linią bezpośrednio nawiązują do owalnego detalu charakterystycznego dla designu całego konceptu Chrome.

Informacje techniczne

  • rozmiar (szer. x gł.): 49 / 59 x 42 x 44,5/54,5 cm
  • materiał: impregnowany MFPB i MDF
  • kolorystyka korpusu: biały połysk
  • kolorystyka frontów: biały połysk
  • gwarancja: 5 lat

Szafka SD Chrome II 550/650 pod umywalkę ceramiczną Chrome dostępna jest w kolorze białym połysk. Produkt jest zmontowany i gotowy do zawieszenia na ścianie. Szafka SD Chrome II 550/650 jest zalecana do umywalki Chrome w tym samym rozmiarze. W koncepcie Chrome znajdziesz również lustra Chrome, wanny, kabiny, brodziki, baterie i szereg innych produktów.

5 lat gwarancjiKonceptyImpregnacja przeciw wilgoci
Szafka podumywalkowa SD Chrome II 550/650

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000001289 490 x 420 x 445 SD 550 Chrome II biały 1 454
X000001291 590 x 420 x 545 SD 650 Chrome II biały 1 517

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania

56,2 MB