Google+ Instagram Youtube

Kąpiel

Systemy hydromasażu

Woda jest podstawą naszego życia. Od wody zaczęła się nasza historia, to w wodzie rozwijamy się w łonie matki i do wody wracamy szukając odprężenia i odmłodzenia. Zadbajmy o siebie w najbardziej naturalny sposób - wykorzystajmy korzyści płynące w kąpieli w wannie z hydromasażem.

Akrylowe wanny z hydromasażem własnej produkcji uzupełniamy o wysokiej jakości komponenty pochodzące wyłącznie od renomowanych firm europejskich. Wysoką jakość poświadczają też międzynarodowe certyfikaty.

Wiele oryginalnych wanien z hydromasażem wyposażamy w indywidualny system hydromasażu, który uwzględnia ich wzornictwo i niepowtarzalność kształtu. 

W wannach i systemach do hydromasażu RAVAK masz możliwość wyboru z szerokiej oferty funkcji hydromasażu i wyposażenia ponadstandardowego.

Wanny z systemem hydromasażu objęte są 5-letnią gwarancją, która obejmuje akrylową wannę i szczelność systemu hydromasażu. Wszystkie zgłoszenia reklamacyjne obsługiwane są przez własny serwis.

Przewodnikiem po systemach hydromasażu jest konfigurator, który w kolejnych krokach wyboru przekaże szczegółowe informacje o produktach i będzie na bieżąco informować o cenie wybranych produktów. Pomoże w wyborze tej właściwej wanny, akcesoriów i odpowiedniego systemu hydromasażu lub innego ponadstandardowego wyposażenia.