Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Syfon umywalkowy czarny

Umywalkowy syfon czarny

Mosiężny syfon teleskopowy w matowej czerni. Odpowiedni do wszystkich umywalek ściennych i umywalek nadblatowych o średnicy odpływu 46 mm.


Seria Akcesoria

Funkcjonalność umywalek łazienkowych jest poddawana testom przez użytkowników podczas porannej i wieczornej toalety, jak też w ciągu dnia. Produkty zaopatrzone w praktyczne akcesoria zapewniają komfort użytkowania w każdej łazience. W naszej ofercie znajdują się między innymi praktyczne korki i syfony, dostosowane do modeli naszych umywalek.

Posiadamy korki stałe, dedykowane do umywalek bez przelewu, jak też modele z funkcją ClikClack. Opiera się ona na dociśnięciu korka, po czym następuje zablokowanie odpływu i można napuścić wodę. To bardzo wygodne rozwiązanie – zapewnia swobodny przepływ cieczy, wystarczy jednak przycisnąć mocniej, by zacząć napełniać misę umywalki wodą. Eliminuje to ryzyko zgubienia korka i oszczędza czas na jego poszukiwanie, ponieważ ten element jest zawsze na miejscu.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów są syfony. Posiadamy proste modele mosiężne oraz typ U-rurowy. Mogą być zamontowane przy niemal wszystkich typach umywalek.

Informacje techniczne

  • zalecane: do wszystkich umywalek z odpływem o średnicy 46 mm, z wyjątkiem BeHappy II
  • materiał: metalowy, czarny
  • gwarancja: 3 lata

Czarny syfon umywalkowy wygląda luksusowo i sprawdzi się w łazienkach w stylu industrialnym. Polecamy łączyć z czarnym korkiem stałym lub czarnym korkiem Click-Clack.

3 lata gwarancji
Syfon umywalkowy czarny

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X01747 Umywalkowy syfon czarny 520,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania

6,2 MB

Możliwe dodatki