Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Syfon umywalkowy biały

Umywalkowy syfon biały

Mosiężny syfon teleskopowy w matowej białi. Odpowiedni do wszystkich umywalek ściennych i umywalek nadblatowych o średnicy odpływu 46 mm.


Seria Akcesoria

Funkcjonalność umywalek łazienkowych jest poddawana testom przez użytkowników podczas porannej i wieczornej toalety, jak też w ciągu dnia. Produkty zaopatrzone w praktyczne akcesoria zapewniają komfort użytkowania w każdej łazience. W naszej ofercie znajdują się między innymi praktyczne korki i syfony, dostosowane do modeli naszych umywalek.

Posiadamy korki stałe, dedykowane do umywalek bez przelewu, jak też modele z funkcją ClikClack. Opiera się ona na dociśnięciu korka, po czym następuje zablokowanie odpływu i można napuścić wodę. To bardzo wygodne rozwiązanie – zapewnia swobodny przepływ cieczy, wystarczy jednak przycisnąć mocniej, by zacząć napełniać misę umywalki wodą. Eliminuje to ryzyko zgubienia korka i oszczędza czas na jego poszukiwanie, ponieważ ten element jest zawsze na miejscu.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów są syfony. Posiadamy proste modele mosiężne oraz typ U-rurowy. Mogą być zamontowane przy niemal wszystkich typach umywalek.

Informacje techniczne

  • zalecane: do wszystkich umywalek z odpływem o średnicy 46 mm, z wyjątkiem BeHappy II
  • materiał: metalowy, biały
  • gwarancja: 3 lata

Syfon umywalkowy w kolorze białym wygląda luksusowo. Polecamy połączyć go z solidnym białym korkiem.

3 lata gwarancji
Syfon umywalkowy biały

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X01800 Umywalkowy syfon biały 546,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.