Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Słupek boczny SB 300 Ring

Słupek boczny SB Ring 300

Zestaw mebli Ring uzupełnia słupek boczny, w którym przestrzeń do przechowywania znajdziesz nie tylko na klasycznych półkach wewnętrznych. Drzwiczki wysokiej szafki wyposażone w szklane półeczki, które sprawdzą się do przechowywania flakoników, buteleczek. Dzięki temu łatwiej utrzymasz porządek i szybko znajdziesz to co potrzebujesz.


Seria Ring

Współczesne i radośnie proste

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką z konglomeratu designowo uzupełni pozostałe elementy łazienki – sprawdzi się wszędzie. Radośnie prosty współczesny look z detalem w postaci zaokrąglonych krawędzi uzupełnią proste lustra w dwóch rozmiarach.

Meble łazienkowe Ring

Horyzontalne linie

Meble łazienkowe Ring są częścią wyjątkowych produktów opartym na poziomych płaszczyznach, w których horyzontalna linia harmonijnie podkreślna ściany łazienki pozostawiając więcej wolnej przestrzeni w łazience.


Meble łazienkowe Ring

Doskonałe dostrojenie

Styl szafek podumywalkowych i słupków bocznych harmonijnie uzupełnia umywalki o tej samej nazwie, z którymi tworzy uniwersalne i stylowe połączenie.


Meble łazienkowe Ring

Interesująca organizacja

Zwróć szczególną uwagę na wysoką szafkę boczną, która zachwyci wyjątkowym podziałem przestrzeni wewnętrznej. Przestrzeń do przechowywania znajdziesz nie tylko na klasycznych półkach wewnętrznych, ale także na drzwiczkach, które wyposażone w szklane półeczki staną się miejscem na flakoniki i buteleczki. Półki z krawędzia osadzoną na dwóch różnych wysokościach zabezpieczą mniejsze buteleczki i kosmetyki przed wypadaniem.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer. x gł.x wys.): 30 x 30 x 155 cm
  • materiał: impregnowana płyta MFPB i MDF
  • wariant: lewy i prawy (L/R)
  • kolorystyka korpusu: biały
  • kolorystyka drzwiczek: biały
  • gwarancja: 5 lat

Szafka, w której wnętrzu znajdziesz nie tylko tradycyjne półeczki, ale także praktyczne półki na drzwiczkach, na których ustawisz perfumy lub lakiery do paznokci. Cała szafka w kolorze białym lub szarym w połysku (lakierowany MDF). Produkt jest zmontowany i gotowy do zawieszenia na ścianie. Nie ma możliwości zamontowania szafki na nóżkach.

5 lat gwarancjiImpregnacja przeciw wilgoci
Słupek boczny SB 300 Ring

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000000771 300 x 300 x 1500 Słupek SB-300 L Ring biały 1 765
X000000773 Słupek SB-300 P Ring biały 1 765

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania

3,7 MB