Kabina prysznicowa Blix BLDP2+BLPS

Narożna kabina prysznicowa Blix w wykonaniu chrom błyszczący z wypełnieniem z nieprzezroczystego szkła z dekorem Grape. Szkło zabezpieczone ochronną warstwą Ravak AntiCalc®. System otwierania przesuwny. Produkt składa się z drzwi prysznicowych i ścianki stałej.

Kolor

Wypełnienie

Nie wybrałeś? Stwórz swój własny

BLDP2+BLPS 100x80, połysk+szkło grape

Dostępny na zamówienie

Termin dostawy 4 tygodnie

bez podatku VAT 4 326 zł

5 321 zł

Opis techniczny

  • wymiar: 100x80 cm
  • kolor wykonania: rama i uchwyty w wykonaniu błyszczący chrom
  • wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm; Grape
  • wysokość produktu: 190 cm

Kabina prysznicowa składa się z dwóch oddzielnych produktów: drzwi prysznicowych i ścianki stałej. W zestawie znajdują się dwa krótkie uchwyty. Montaż w wyłożonym kafelkami rogu łazienki na brodziku Ravak: Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro Flat albo bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym lub kratką odpływową. Używając profilu poszerzającego BLNPS, można rozszerzyć produkt o 20 mm.

Przed montażem produktu proszę zwrócić uwagę na dokumentację techniczną w zakładce "Dane do pobrania", liczba podana w nazwie konkretnego produktu nie określa jego dokładnego wymiaru a jedynie przybliżony zakres.

Przesuwne drzwi oszczędzają miejsce

Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi jest odpowiednia również do mniejszych łazienek. Nie zajmuje ani centymetra więcej, nawet gdy jest otwarta.

Przesuwne drzwi oszczędzają miejsce

Komfortowo cichy

Drzwi są wyposażone w cichy przesuw. Kółka, które zapewniają ruch, chroni i tłumi silikon. Usłyszysz tylko jeden dźwięk – kliknięcie magnesów. Zamknij drzwi i masz chwilę tylko dla siebie.

Komfortowo cichy

Czas na sprzątanie? Wystarczy odchylić

Mechanizm uchylny ułatwia konserwację. Podczas sprzątania wystarczy nacisnąć dźwignię i uchylić drzwi. Dzięki temu natychmiast dostaniesz się nawet do trudno dostępnych miejsc.

Czas na sprzątanie? Wystarczy odchylić

Kąpiel nawet bez wanny

Twoje dzieci uwielbiają kąpiele? Nawet w małej łazience możesz im to zapewnić. Połącz Blix z głębokim brodzikiem Sabina.

Kąpiel nawet bez wanny

Na brodzik i na podłogę

Uzupełnij swoją kabinę prysznicową brodzikiem lub odpływem z naszej szerokiej oferty. Instalując kabinę bezpośrednio na podłodze, stanie się ona naturalną częścią wnętrza i podkreśli płytki łazienkowe.

Na brodzik i na podłogę

Tarcza przeciw osadom

Nawet najczystsza woda pozostawia ślady. I to jest wodny kamień wapienny. Szkło chronimy opatentowaną technologią RAVAK AntiCalc®. Działa ona przeciw osadzaniu się kamienia wodnego, co sprawia, że utrzymanie czystości będzie jeszcze łatwiejsze.

Tarcza przeciw osadom

Montaż według potrzeb

Drobne niedokładności budowlane? Nie martw się – Blix ma rozwiązanie. Jego profile montażowe umożliwiają regulację kabiny prysznicowej na każdej stronie aż o 10 milimetrów. Niektóre modele można poszerzyć za pomocą profili montażowych aż do 40 milimetrów.

Montaż według potrzeb

Gwarancja 5 lat

Stawiamy na jakość naszych produktów. Dlatego do kabiny prysznicowej otrzymasz przedłużoną pięcioletnią gwarancję.

Parametry

Indeksy do zamówienia produktu

0PVA0C00ZG, 9BH40C00ZG

Kod

0PVA0C00ZGSET100BLPS80

Kształt

Narożne kabiny prysznicowe

Seria

Kabiny prysznicowe Blix

Kolor

Połysk

Wypełnienie

Grape

Rodzaj wypełnienia

Szkło

EAN

8592626007294, 8592626007911

Waga

63,96 kg

Sposób otwierania

Przesuwne

Wymiary montażowe

970-1010x770-790x1900
wejście 410 mm

Gwarancja (w miesiącach)

60

Rysunek techniczny

Wideo

Lista wariantów

Rozwiązania na miarę

Nie wybrałeś niczego? Stwórz produkt o nietypowych wymiarach, który będzie odpowiadał Twoim możliwościom przestrzennym, niezależnie od tego, czy chodzi o szerokość, głębokość czy wysokość.

Przejdź do konfiguratora
Rozwiązania na miarę