Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Meble łazienkowe Ring

Współczesne i radośnie proste

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką z konglomeratu designowo uzupełni pozostałe elementy łazienki – sprawdzi się wszędzie. Radośnie prosty współczesny look z detalem w postaci zaokrąglonych krawędzi uzupełnią proste lustra w dwóch rozmiarach.

Meble łazienkowe Ring

Horyzontalne linie

Meble łazienkowe Ring są częścią wyjątkowych produktów opartym na poziomych płaszczyznach, w których horyzontalna linia harmonijnie podkreślna ściany łazienki pozostawiając więcej wolnej przestrzeni w łazience.


Meble łazienkowe Ring

Doskonałe dostrojenie

Styl szafek podumywalkowych i słupków bocznych harmonijnie uzupełnia umywalki o tej samej nazwie, z którymi tworzy uniwersalne i stylowe połączenie.


Meble łazienkowe Ring

Interesująca organizacja

Zwróć szczególną uwagę na wysoką szafkę boczną, która zachwyci wyjątkowym podziałem przestrzeni wewnętrznej. Przestrzeń do przechowywania znajdziesz nie tylko na klasycznych półkach wewnętrznych, ale także na drzwiczkach, które wyposażone w szklane półeczki staną się miejscem na flakoniki i buteleczki. Półki z krawędzia osadzoną na dwóch różnych wysokościach zabezpieczą mniejsze buteleczki i kosmetyki przed wypadaniem.