Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Korek umywalkowy stały czarny

Korek umywalkowy czarny

Uniwersalny korek umywalkowy w kolorze czarnym jest odpowiedni do wszystkich umywalek bez przelewu i z odpływem o średnicy 46 mm.


Seria Akcesoria

Funkcjonalność umywalek łazienkowych jest poddawana testom przez użytkowników podczas porannej i wieczornej toalety, jak też w ciągu dnia. Produkty zaopatrzone w praktyczne akcesoria zapewniają komfort użytkowania w każdej łazience. W naszej ofercie znajdują się między innymi praktyczne korki i syfony, dostosowane do modeli naszych umywalek.

Posiadamy korki stałe, dedykowane do umywalek bez przelewu, jak też modele z funkcją ClikClack. Opiera się ona na dociśnięciu korka, po czym następuje zablokowanie odpływu i można napuścić wodę. To bardzo wygodne rozwiązanie – zapewnia swobodny przepływ cieczy, wystarczy jednak przycisnąć mocniej, by zacząć napełniać misę umywalki wodą. Eliminuje to ryzyko zgubienia korka i oszczędza czas na jego poszukiwanie, ponieważ ten element jest zawsze na miejscu.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów są syfony. Posiadamy proste modele mosiężne oraz typ U-rurowy. Mogą być zamontowane przy niemal wszystkich typach umywalek.

Informacje techniczne

  • zalecane: do wszystkich umywalek z odpływem o średnicy 46 mm
  • materiał: mosiądz z czarnym matowym wykończeniem
  • gwarancja: 3 lata

Solidny czarny korek wygląda luksusowo w umywalce i sprawdzi się w łazienkach w stylu industrialnym. Zalecamy łączenie czarnego korka umieszczonego w umywalce naściennej lub w umywalce nadblatowej z czarnym syfonem.

3 lata gwarancji
Korek umywalkowy stały czarny

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X01762 Korek umywalkowy otwarty (stały) czarny 336,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania