Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Kontakty

Kontakty

Centrala RAVAK Polska S.A. 

Ul. Radziejowicka 124
05-825 Kałęczyn, Grodzisk Mazowiecki
Polska

Tel:  +48 22 755 40 30 
Fax: +48 22 755 40 90
E-mail: info@ravak.pl 

Salon firmowy czynny:

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 - 16:00

Sobota: 10:00 - 14:00  

Dział Sprzedaży

Ewelina Modrzejewska
 Tel.: +48 22 755 43 91
ewelina.modrzejewska@ravak.com 

Katarzyna Brodacka
Tel.: +48 22 755 40 35
katarzyna.brodacka@ravak.com 

Marta Tur
Tel: +48 22 755 40 31
marta.tur@ravak.com 

Monika Szymaniak
Tel: +48 22 755 40 36
monika.szymaniak@ravak.com 

Kamil Domański
Tel: +48 22 755 40 38
kamil.domanski@ravak.com 

Dział Serwisu

Tel.: +48 22 755 40 32
+48 22 755 40 33
e-mail: serwis@ravak.pl 

Kierownik Działu Serwisu
Tomasz Kukieła
tomasz.kukiela@ravak.com

Realizacja zamówień części zamiennych:
Artur Śliwiński 
artur.sliwinski@ravak.com 

Wyprzedaż produktów poekspozycyjnych:
Łukasz Słomczyński 
lukasz.slomczynski@ravak.com



 

 


 

 

 

 








 

 

Przedstawiciele Handlowi

Dyrektor Handlowy
Mariusz Biegański
tel. kom. +48 608 668 003
e-mail: mariusz.bieganski@ravak.com 

POLSKA ZACHODNIA
Tomasz Paluszek
tel. kom.+48 608 668 028
e-mail: tomasz.paluszek@ravak.com

POLSKA CENTRALNA
Robert Jaroń
tel. kom. +48 608 668 012
e-mail: robert.jaron@ravak.com

POLSKA PÓŁNOCNA
Jacek Jasiński
tel. kom: +48 608 668 006
e-mail: jacek.jasinski@ravak.com

POLSKA POŁUDNIOWA
Piotr Czechowski
tel. kom. +48 608 668 009
e-mail: piotr.czechowski@ravak.com

POLSKA WSCHODNIA
Wiesław Olchawa
tel. kom. +48 608 668 011
e-mail: wieslaw.olchawa@ravak.com

 

Dział Marketingu

Marketing Manager
Klaudia Kierzkowska
tel. +48 22 755 40 30 wew. 3
e-mail: klaudia.kierzkowska@ravak.com