Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Jak zamontować profil poszerzający?

Wykorzystaj każdy centymetr

detail nastavovacího profilu

Profil poszerzający umożliwia dopasowanie standardowego produktu do niestandardowej łazienki, bez potrzeby wydawania pieniędzy na produkty na miarę. Profil niweluje również nierówności budowlane. Dostępne są w kabinach i drzwiach prysznicowych z serii Supernova, BlixPivot w kolorze białym (lakierowane grubościenne aluminium) i satynowym (eloksowane grubościenne aluminium) oraz w kolorze błyszczącym (polerowane aluminium).

Profile łączące umożliwiają łączenie kabin i drzwi prysznicowych ułożonych w rzędzie i pooddzielanych ścianami. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale m.in. na basenach i w łaźniach.

montáž nastavovacího profilu RAVAK montáž nastavovacího profilu RAVAK montáž nastavovacího profilu RAVAK
Zorientowałeś się właśnie, że wnęka prysznicowa jest szersza o parę centymetrów niż potrzebujesz? Mamy na to rozwiązanie! Wstaw produkt do wnęki i zmierz ile centymetrów będzie brakowało i dobierz odpowiednią liczbę profili poszerzających. Zainstaluj profile poszerzające zgodnie z instrukcją pamiętając, że jako pierwszy do ściany montuje się profil poszerzający, a potem mocujący.
montáž nastavovacího profilu RAVAK montáž nastavovacího profilu RAVAK
Na jednej stronie zamontuj profil mocujący rozszerzony o profil poszerzający. Na drugiej stronie drzwi umieść profil mocujący rozszerzony o profil poszerzający i zamontuj produkt według instrukcji. Z naszymi profilami poszerzającymi nie musisz już zamawiać produktu nietypowego.