Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Prysznic

Drzwi prysznicowe BLDP3

BLDP3 bright alu + Transparent

Praktyczny system przesuwu zapewnia komfortowe wejście, nawet przy rozmiarze 90 cm. Takie rozwiązanie nie zabiera też przestrzeni w mniejszej łazience. Zgromadzona po kąpieli woda spływa po szybie bezpośrednio do brodzika, dzięki czemu podłoda łazienki jest zawsze sucha. 


Seria Blix

Praktyczna i pełna uroku

Kabina prysznicowa Blix jest najlepszą propozycją łączącą w jednym produkcie wysoką jakość i korzystną cenę. Rzetelne wykonanie i nowoczesny design produktu są osiągalne dla każdego i oferują dla klienta praktyczne korzyści.

Kabiny i drzwi prysznicowe Blix

Przyjemna obsługa

System przesuwny kabiny prysznicowej Blix jest bardzo cichy i niezawodny. W dolnej części kabiny umieszczony jest mechanizm SilentRun, który uniemożliwia zacieranie i krzyżowanie się elementów przesuwnych. Daje tym samym obietnicę bezawaryjnej i cichej pracy kabiny prysznicowej przez długie lata.


Kabiny i drzwi prysznicowe Blix

Łatwe czyszczenie

Naciskając delikatnie mechanizm w dolnej części drzwi, można odchylić lub ewentualnie wyjąć skrzydło drzwi. Dzięki temu kabina nie ma miejsc niedostępnych, których nie dałoby się łatwo wyczyścić. Utrzymanie w czystości ułatwi także łagodny środek RAVAK Cleaner przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience.


Kabiny i drzwi prysznicowe Blix

Na wszystkie etapy życia

Drzwi prysznicowe o szerokości nawet dwóch metrów, odpowiednie do kąpieli we dwoje, półokrągłe kabiny prysznicowe, które sprawdzą się głównie w mniejszych łazienkach, ale też kabina prysznicowa o obniżonej wysokości, odpowiednia do łączenia z głębokim brodzikiem z miejscem do siedzenia, zaprojektowana zwłaszcza do kąpania małych dzieci – kabiny prysznicowe Blix mogą być w Twojej łazience przez całe życie.

Informacje techniczne

  • rozmiary: 90 cm
  • wariant : produkt uniwersalny - lewy i prawy wariant uzyskasz obracając produkt w trakcie montażu
  • kolorystyka: profil - polerowane aluminium; uchwyt chrom
  • wypełnienie z bezpiecznego szkła: 5 mm; Transparent
  • wysokość produktu: 190 cm
  • gwarancja: 5 lat

Drzwi prysznicowe BLDP3 można instalować tylko do wnęki, nie ma możliwości łączenia ze ścianką stałą. Montaż w obłożonej płytką wnęce na brodzikach RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome lub bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym.

Przed montażem produktu należy zapoznać się z dokumentacją techniczną dostępną w zakładce „Dane do pobrania”, cyfry podane w nazwie konkretnego produktu nie podają dokładnego rozmiaru.

5 lat gwarancjiGrubość szkła 5 mmOchrona szkła AntiCalcCichy przesuw SilentRunL/R wariant 180°Łatwy montaż (kabiny prysznicowe)
Drzwi prysznicowe BLDP3

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X00H70C00Z1 BLDP3-90 polerowane alu+Transparent 1 624

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.