Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Dożywotnia Gwarancja RAVAK

Marka RAVAK jako pierwsza i jedyna na polskim rynku oferuje na swoje wanny akrylowe dożywotnią gwarancję. Jeśli w trakcie użytkowania wanny akrylowej marki RAVAK wystąpią jakiekolwiek wady fabryczne, jej producent gwarantuje bezpłatną naprawę lub wymianę produktu zarejestrowanemu Kupującemu w okresie jego życia, jednak nie dłużej niż 99 lat od daty zakupu.

Dożywotnia Gwarancja jest zapewniona dla pierwszego właściciela wanny, a jej jedynym warunkiem jest rejestracja na www.ravak.pl. Po zarejestrowaniu zakupu wanny jej użytkownik nabędzie prawo do naprawy lub wymiany na nową w przypadku wad fabrycznych w ciągu 99 lat od daty zakupu.

Podobnie jak każdy produkt również wanny RAVAK instalowane powinny być według instrukcji montażu, które zostały przygotowane przez producenta w celu ich optymalnego funkcjonowania i tylko wanny zainstalowanego zgodnie z instrukcją dedykowaną do danego modelu wanny objęte są dożywotnią gwarancją.

Dożywotnia Gwarancja dotyczy wszystkich modeli wanien akrylowych laminowanych zakupionych w dowolnym salonie na terenie Polski lub poprzez sklep internetowy RAVAK. Promocja trwa od 15.08.2019 r. do 31.12.2023 r.