Bateria podtynkowa Flat black z przełącznikiem

Podtynkowe baterie Flat black z przełącznikiem są wygodne do kabiny prysznicowej z deszczownicą i słuchawką prysznicową lub do wanien z napełnianiem przelewem i zainstalowanym zestawem prysznicowym.
Podtynkowe baterie Flat black bez przełącznika zalecane są do kabin prysznicowych z jednym wyjściem prysznicowym i wanien z napełnianym przelewem (bez możliwości podłączenia słuchawki prysznicowej).
Bateria wyposażona jest w głowicę ceramiczną o średnicy 35 mm i podobnie jak inne produkty z tej serii objęta jest 3-letnią gwarancją.
Dla ułatwienia montażu baterii podtynkowych Flat black zalecamy instalację w zestawie z kasetą R-box. W odróżnieniu od klasycznych baterii podtynkowych instalacja baterii z R-boxem jest o wiele łatwiejsza i pozwala na bezproblemową wymianę wierzchniej części baterii bez konieczności zamykania dopływu wody.