Wanny z dożywotnią gwarancją

Doživotní záruka na vany

Wanny - praktyczne i wygodne

Każda wanna RAVAK została tak zaprojektowana przez designera, aby połączyć w unikalny sposób estetykę i funkcjonalność.

Wybierz swoją wannę

Oferta do wszystkich łazienek, od 4 do 12 m². Do małych łazienek produkujemy wanny już od rozmiaru 120 cm z możliwością uzupełnienia o parawan nawannowy. W małych łazienkach sprawdzą się również wanny oferowane w konceptach łazienkowych. Dla posiadaczy większych łazienek proponujemy wanny o oryginalnych kształtach w różnych rozmiarach, o długości aż do 190 cm. Wanny oferujące przestronne wnętrze mogą zostać dodatkowo wyposażone w hydromasaż i/lub chromoterapię.

Najnowocześniejsze technologie

Przy produkcji wanien używamy odlewanego akryl, który gwarantuje stabilność kształtu wanny RAVAK, która nie skrzypi ani się nie ugina. Ich nieporowata powierzchnia, o wysokim połysku łatwo się czyści i ma właściwości antybakteryjne.
Z tych powodów wanny RAVAK objetę są 10-letnią gwarancją.

Aby uzyskać wyjątkową wytrzymałość i sztywność wanny są wzmacniane laminatem (LA) lub pianą poliuretanową (PU Plus). Wanny wzmocnione PU Plus dzięki swej sztywności i wyjątkowym właściwościom izolacyjnym doskonale nadają się do montażu systemów hydromasażu.

Oryginalny i praktyczny design

Naszym celem jest tworzenie nowego i świeżego wzornictwa, ale nigdy kosztem wygody użytkownika. Dlatego współpracujemy z doświadczonymi projektantami, którzy doskonale łączą praktyczne aspekty i estetykę tworząc harmonijny produkt. 

Wanny marki RAVAK i panele oferowane są w specjalnym białym kolorze snowwhite.

Zarejestruj się i uzyskaj dożywotnią gwarancję na swoją wannę!!!